Jest to grupa wsparcia dla mam dzieci z niepełnosprawnością w formule cyklu spotkań z innymi mamami, mających na celu wzajemne emocjonalne, mentalne i informacyjne wsparcie.

Doświadczenie diagnozy niepełnosprawności dziecka stawia nas w obliczu niespodziewanego emocjonalnego i życiowego wyzwania. Innego, wymagającego nowych scenariuszy działania i uruchomienia zupełnie nowych zasobów, kosztującego ogrom emocji wymagających przepracowania.

Wymiana doświadczeń, perspektyw i informacji przez osoby znajdujące się w tej podobnej sytuacji zawsze zawiera w sobie naturalną moc samouzdrawiania jak też dostarcza praktycznych rozwiązań i informacji poszukiwanych na co dzień.

Spotkania będą przestrzenią do rozmowy i wymiany doświadczeń, poruszenia ważnych i potrzebnych tematów. Będą też zawierać elementy warsztatowe – mające na celu odreagowanie stresów i świadome przekuwanie trudności w zasoby. 

Spotkania będą odbywać się na teranie Poradni, 1x w miesiącu, w godzinach przedpołudniowych. Pierwsze spotkanie odbędzie się w 19.10, w środę o godzinie 10.30

Kolejne spotkania w pierwszym semestrze są planowane w terminach:

19.10, 16.11, 14.12, 11.01, 8.01 – zawsze w środy o godzinie 10.30 na terenie poradni.

Prowadząca: 

Magdalena Rzepa – psycholog, coach, peadagog specjalny, mama Ismeny z zespołem Downa

Zapisy i szczegółowe informacje: Magdalena Rzepa 512201131, magdarzepa@o2.pl

Rozmiar czcionki
Kontrast